GYORSKERESŐ:
  ÜGYFÉLSZOLGÁLATUNK: +36 70 940 0131


Rémisztően sok az adat és információ ?

SEGÍTÜNK ELIGAZODNI!








TP-Link MC210CS média konverter
Kérhető extrák
Csak visszaigazolás esetén elérhető
Ár:
16 294 Ft
12 830 Ft +27%-os áfa
Részletes specifikáció
Garancia12+24 hó
AzonosítóMC210CS
FelületMédiakonverter
Csatlakozás1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack
Támogatott szabványIEEE 802.3ab / IEEE 802.3z / IEEE 802.3x
Távolságmax. 15 km
Egyéb1000BaseTX Duplex - 1000BaseLX (SC Single-mode)


MC210CS, Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3ab / IEEE 802.3z / IEEE 802.3x, max. 15 km, 1000BaseTX Duplex - 1000BaseLX (SC Single-mode)




További termékek ebből a kategóriából





Információkérés
Miben segíthetünk? Írd meg nekünk kérdésed és mihamarabb igyekszünk rá választ adni!
Tárgy:


Leírás:
Neved:


E-mail címed:


Telefonszámod:














ELÉRHETŐSÉGÜNK

2030 Érd, Bajcsy-Zsilinszky út 10.

+36 70-940-0131, +36 70-507-6621

info@laptopsystem.hu

A böngészési élmény fokozásáért ez a weboldal sütiket (Cookie) használ. További információ.