Minden 25.000 forintot meghaladó rendelés kiszállítása Magyarországra ingyenes!

Minden 25.000 forintot meghaladó rendelés kiszállítása Magyarországra ingyenes!
Kereső

Gyártó
Kategória
Termék ára
Oldalak: 1 | 2 | 3
Devolo dLAN 1200+ Powerline adapter starter kit
D9382, Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1p Auto MDI/X, max. 400 m, Átviteli sebesség: Ethernet 10/100/1000 (mbps), Powerline 200/500/600/1200 (mbps), titkosítás: 128 Bit AES

Ár: 46 323 Huf
36 474 Huf + Áfa
Dell NetXtreme 5720 2xGbe PCIe x4 bővítő kártya
540-BBGY, PCI Express x4, 2x RJ45 10/100/1000, PowerEdge R220, R320, R420, R430, R520, R530, R620, R720, R720xd, R820, R920, T20, T320, T420, T430, T620, T630, VRTX, PowerVault DX6104 CSN, DX6104 SN kompatibilis

Ár: 46 492 Huf
36 608 Huf + Áfa
Intel I350T2V2BLK 10/100/1000 PCI-E hálózati kártya 2 gigabit portos Low Profile
I350T2BLK, PCI Express x4, 2x RJ45 10/100/1000, max. 100 m, Low Profile

Ár: 55 732 Huf
43 883 Huf + Áfa
D-Link DMC-700SC média konverter
DMC-700SC, Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, max. 550 m, 1000BaseTX Duplex - 1000BaseSX (SC Multi-mode)

Ár: 56 503 Huf
44 490 Huf + Áfa
Intel PRO/1000 PT Dual Port Server hálózati adapter
EXPI9402PTBLK, PCI-E, 2x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x / IEEE 802.1p / IEEE 802.1q, Low Profile

Ár: 58 297 Huf
45 903 Huf + Áfa
Devolo dLAN 1200+ Wlan Powerline adapter Kit
D9396, Powerline Adapter, 2x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.11 a, b, g, n, ac (2.4 / 5 GHz concurrent) , IEEE 1905.1, IEEE 802.1p, IEEE 1901, max. 400 m, Wi-Fi 300 m, Átviteli sebesség: Wi-Fi 867 (mbps, 2x2 MIMO/ 5 GHz), Wi-Fi 300 (mbps, 2x2 MIMO/ 2,4 GHz), Ethernet 10/100/1000 (mbps), Powerline 200/500/600/1200 (mbps), titkosítás: 128 Bit AES

Ár: 62 047 Huf
48 856 Huf + Áfa
Netgear AGM731F 1000Base-SX Fibre SFP GBIC NIC
AGM731F, expansion module, 2x SFP+, IEEE 802.3z, Duplex LC Connector interface

Ár: 64 541 Huf
50 820 Huf + Áfa
Black Box 100BASE-FX Fiber PCI ST Multimode NIC
LH1360C-ST, PCI, duplex ST, IEEE 802.3u Fast Ethernet 100BASE-FX, max. 2.000 m, FCC Part 15 Class A, 100 Mbps

Ár: 69 508 Huf
54 731 Huf + Áfa
DELL NetXtreme 5719 hálózati kártya 4xGbe PCIe x4 540-11148
540-11148, PCI-E, 4x RJ45 10/100/1000, Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T

Ár: 79 224 Huf
62 381 Huf + Áfa
Supermicro AOC-UG-i4 Gigabit PCIE 4 x RJ45 NIC
AOC-UG-i4, PCI Express x8, 4x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3ab, Windows 2000/XP/2003/2008/Vista, RedHat and SuSE Linux, Netware, FreeBSD

Ár: 83 708 Huf
65 912 Huf + Áfa
D-Link DMC-810SC média konverter
DMC-810SC, Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, max. 10 km, 1000BaseTX Duplex - 1000BaseLX (SC Single-mode)

Ár: 96 863 Huf
76 270 Huf + Áfa
Intel E1G44HTBLK hálózati adapter
E1G44HTBLK, PCI-E, 4x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab /IEEE 802.3u, Intel 82580 processor

Ár: 100 749 Huf
79 330 Huf + Áfa
DELL X520 DA2 10xGbe PCIe Dual Port SFP+ Optical Kit
540-11130_S192 , SP540-10824_151515, PCI Express 2.0 x8, 2x SFP+, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1ae, IEEE 802.1as

Ár: 114 828 Huf
90 416 Huf + Áfa
Dell Broadcom 57810 10Gb DA/SFP Dual Port LP kártya
540-BBDX, PCI-E, 2x RJ45 10GbE, PowerEdge R320, R330, R420, R430, R520, R530, R620, R630, R720, R720xd, R730, R730xd, R820, VRTX M520, VRTX M620; PowerVault DL4000 kompatibilis

Ár: 122 095 Huf
96 138 Huf + Áfa
Intel X710-DA2 Ethernet konvergált hálózati adapter
X710-DA2, PCI Express 3.0 x8, 2x SPF+, 10GbE

Ár: 126 276 Huf
99 430 Huf + Áfa
Intel I350T4V2BLK 10/100/1000 PCI-E hálózati kártya 4 gigabit portos Low-Profile
I350T4V2BLK, PCI Express x4, 4x RJ45 10/100/1000, max. 100 m, Low-Profile

Ár: 128 629 Huf
101 283 Huf + Áfa
Intel E10G42BTDABLK server adapter X520-DA2
E10G42BTDABLK, PCI Express 2.0, 2x SFP+, Low-profile

Ár: 172 417 Huf
135 762 Huf + Áfa
Intel X710DA4FH Ethernet konvergált hálózati adapter
X710DA4FH, PCI Express 3.0 x8, 4x SPF+, 10GbE

Ár: 176 406 Huf
138 902 Huf + Áfa
Intel X540T2BLK PCI E-RJ45 10GBase-T Server Adapter
X540T2BLK, PCI Express 2.1, 2x RJ45 10GbE, IEEE 802.1p , IEEE 802.1Q , IEEE 802.3ad (LACP), Low profil

Ár: 204 434 Huf
160 972 Huf + Áfa
HPE Ethernet 10Gb 2-port 561T adapter
716591-B21, PCI Express 2.1, 2x RJ45 10GbE, max. 100 m, CAT 6A

Ár: 224 708 Huf
176 935 Huf + Áfa
HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T bővítő kártya
700699-B21, PCI Express 2.1, 2x RJ45 10/100/1000, 802.3, 802.3x, 802.3ad, 802.1Qaz, 802.1Qau, 802.1Qbb, 802.1ax, Intel X540 Controller, 20 Gbps full duplex, ProLiant szerver kompatibilis

Ár: 227 534 Huf
179 161 Huf + Áfa
HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP adapter
652503-B21, PCI Express x1, 2x SFP+, IEEE 802.3, 802.3xx, 802.2x, 802.3ad, 802.1Qaz, 802.1Qau, 802.1Qbb, 802.1Qbg, 802.1Qbh 802.1ax, 10Gb 530SFP+ 2-port

Ár: 251 510 Huf
198 040 Huf + Áfa
HPE 82Q 8Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus adapter
AJ764A, PCI-E, 2x LC Fibre Channel, 8Gb

Ár: 395 712 Huf
311 584 Huf + Áfa
Oldalak: 1 | 2 | 3


Ár:



Utolsó frissítés ideje: 2018.02.20 10:00:31(700/15281) | 2018.02.20 10:00:32(182)
Az árak tájékoztató jellegűek. Az árváltozás jogát fenntartjuk!
A tévedés jogát fenntartjuk a laptopok specifikációjánál, mivel egy típusból több darabot tartunk, ezért a felszereltség, állapot, aksi üzemidő részben eltérhet a leírtaktól!