HP EliteBook 830 G8 Notebook Ezüst (13.3" / Intel i5-1145G7 / 16GB / 256GB SSD / Win 11 Pro)
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
szép állapot
| Ár: |
160 000 Ft
144 000 Ft |
| 113 386 Ft +27%-os áfa |
| Ár: |
160 000 Ft
144 000 Ft
|
|
| 113 386 Ft + 27%-os áfa |
Részletes specifikáció
| Azonosító | Hp Elitebook 830 G8 |
| Kijelző méret, felbontás, típus | 13.3" FullHD (1920 x 1080) matt IPS LCD |
| Processzor | Intel® Core™ i5-1145G7 Processor 8M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Memoria | 16GB DDR4 |
| HDD | 256GB Nvme |
| Optikai meghajtó | opcionális |
| Videókártya | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Hálózat | Gigabit |
| Wifi | 802.11 ax |
| Webcamera | Van |
| Bluetooth | Van |
| Audió | Bang & Olufsen hangrendszer, dupla sztereó hangszóró, 3 többcsatornás mikrofon |
| Kártyaolvasó | Van |
| Ujjlenyomat olvasó | van |
| HDMI | Van |
| USB 3.0 |
|
| Billentyűzet | Magyar |
| Dokkolhatóság | igen |
| Szín | Ezüst |
| Oprendszer | Windows 11 |
| Akkumlátor | 3 cellás 53Whr beépített |
| Tömeg | 1.24 Kg |
| Tartozékok | Hálózati töltő |
| Garancia | 12 Hónap |
| Garancia kiterjesztés |
További termékek ebből a kategóriából



Adatlap