Dell Latitude 7440 -i5 1335u/16GB/256GB SSD/Windows
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Újszerü
| Ár: |
290 000 Ft
261 000 Ft |
| 261 000 Ft Különbözeti áfa |
| Ár: |
290 000 Ft
261 000 Ft
|
|
| 261 000 Ft Különbözeti áfa |
Részletes specifikáció
| Azonosító | Dell Latitude 7440 |
| Kijelző méret, felbontás, típus | 14,0" FHD MATT (1920x1080) |
| Processzor | Intel® Core-i5 1335u |
| Memoria | 16GB DDR5 |
| SSD | 256GB Nvme |
| Optikai meghajtó | Opcionális |
| Videókártya | Intel Iris Xe Graphics |
| Wifi | IEEE 802.11ax |
| Webcamera | Van |
| Bluetooth | Van |
| Audió | MaxxAudio Pro |
| Kártyaolvasó | Van |
| Ujjlenyomat olvasó | Van |
| HDMI | Van |
| USB 3.0 |
|
| Billentyűzet | EU Bill |
| Szín | Ezüst |
| Oprendszer | Windows 11 |
| Akkumlátor | Li-on 3 cellás |
| Tömeg | 1.33 Kg |
| Tartozékok | Hálózati töltő |
| Garancia | 12 Hónap |
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap