Dell Latitude 7330 Notebook Szürke (13,3" / Intel i7-1265U / 16GB / 256GB SSD / Win 11 Pro)
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Újszerű
| Ár: |
249 990 Ft
199 992 Ft |
| 157 474 Ft +27%-os áfa |
| Ár: |
249 990 Ft
199 992 Ft
|
|
| 157 474 Ft + 27%-os áfa |
Részletes specifikáció
Részletes specifikáció
| Tipus | Notebook |
| Eszközhasználat | Felhasználó |
| Kijelző méret | 13,3" (1920x1080) FHD MATT |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | Intel® Core-i7 1265U Teljesítmény-mag Max Turbo Frekvencia 4.8 Ghz
|
| Processzor magok száma | 12 |
| Memória méret | 16GB GB DDR4 |
| Memória Slotok száma | Fix |
| Elfoglalt memória slotok | 0 (alaplapra szerelt memória) - nem bővíthető |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő model | Intel Iris Xe |
| Grafikus vezérlő típus | DDR4 rendszermemória |
| Merevlemez méret | 512 GB M.2 SSD |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Kommunikáció | Beépített mikrofon |
| Kommunikáció | Beépített hangszóró |
| Kommunikáció | Webkamera |
| Kommunikáció | WiFi |
| Kommunikáció | Bluetooth |
| Kimeneti csatlakozók | HDMI |
| Kimeneti csatlakozók | Kombinált mikrofon/fejhallgató |
| Bemeneti csatlakozók | 2x Thunderbol 4 |
| Bemeneti csatlakozók | 1x USB 3.2 |
| Biztonság | TPM |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 41 Wh |
| Tartozékok | Hálózati adapter |
| Billentyűzet nyelv | Nemzetközi billentyűzet |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Line-up | Latitude |
| Súly | 1.13 kg |
| Garancia | 12 Hónap |
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap