Lenovo ThinkPad T14 G2 i5 1145G7 16GB 512GB SSD HUN
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Szép állapot
| Ár: |
169 990 Ft
144 492 Ft |
| 113 773 Ft +27%-os áfa |
| Ár: |
169 990 Ft
144 492 Ft
|
|
| 113 773 Ft + 27%-os áfa |
Részletes specifikáció
| Processzor | Intel Corei5 1145G7
8M Cache, up to 4.40 GHz |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 512GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 14" (35,5 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920x1080) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel Iris Xe Graphics |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB 3.2 2 x Thunderbolt 4 1 x HDMI 2.0 |
| Kártyaolvasó | Micro SD |
| Érintőpad | Igen |
| Display Technology | IPS |
| Súly | 1,6 kg |
| Méretek | 329 mm x 227 mm x 18 mm |
| Billentyűzet | Magyar bill |
| Garancia | 12 Hónap |
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap