Hp probook 640 G8 - i5-1135G7/16GB/256GB Nvme SSD/Windows
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Szép Állapot
| Ár: |
159 990 Ft
135 992 Ft |
| 135 992 Ft Különbözeti áfa |
| Ár: |
159 990 Ft
135 992 Ft
|
|
| 135 992 Ft Különbözeti áfa |
Részletes specifikáció
| Processzor | Intel® Core™ i5-1135G7 2.40 GHz [Max. Turbo Frequency 4.20 Ghz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 11. Generáció |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB Nvme SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 14" (35,5 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920x1080) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Igen, HD |
| Videokártya | Intel Iris Xe Graphics |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x HDMI 2 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x USB Type-C 3.1 3 x USB 3.1 |
| Billentyűzet | Europai kiosztású |
| Technológia | IPS |
| AC Adapter | 45W 4,5 x 3mm 15V / 3A |
| Súly | 1,4 kg |
| Méretek | 322 mm x 214 mm x 20 mm |
| Garancia 12 Hónap | |
Vállalati használatra készült
A legújabb opcionális négymagos Intel® processzorral együtt ez a világszerte elérhető számítógép könnyen szervizelhető, növeli a teljesítményt, hosszú akkumulátor-üzemidővel rendelkezik, és opcionális Thunderbolt™ dokkolóval szerelhető fel. Az opcionális Opal2 SSD rendkívül biztonságos tárolást nyújt a vállalat számára.
Nyugodtan dolgozhat
- A HP biztonsági funkciói együtt egy folyamatosan működő, gyorsan reagáló, ellenálló védelmi rendszert nyújtanak. Ezek a folyamatosan fejlődő megoldások a BIOS rendszertől a böngészőig, az operációs rendszer felett és alatt védelmet nyújtanak a számítógép
- Nagyra fogja értékelni az alumíniumház stílusát és a 120 000 órás HP Total Test Process tesztelés és a MIL-STD 810G tesztelés által igazolt megbízhatóságot.
- Gyorsítsa fel a nagy teljesítményigényű üzleti alkalmazásait a négymagos Intel® Core™ processzorral.
- A gumikupolás billentyűkkel ellátott újratervezett billentyűzet egyenletes és rendkívül csendes gépelést biztosít.
- Villámgyorsan munkához láthat a Csatlakoztatott modern készenlét funkcióval, és az opcionális, helyszíni feldolgozással működő ujjlenyomat-érzékelővel felébresztheti a számítógépet.
- Pillanatok alatt elrejtheti képernyőjét a kíváncsi tekintetek elől az opcionális HP Sure View Gen3 segítségével, amely oldalról megtekintve sötétté és olvashatatlanná teszi a képernyőt.
- A firmware-támadások teljesen tönkretehetik számítógépét. Biztosítson védelmet számítógépe számára a HP Sure Start Gen6 megoldással, az önjavító BIOS rendszerrel, amely automatikusan helyreáll a támadások vagy meghibásodások után.
- Egyetlen USB-C®-kábellel, könnyen és gyorsan válthat az asztali gépen végzett munkára. Az opcionális HP Thunderbolt™-dokkoló G2 vállalati szintű felügyeleti szolgáltatásokat biztosít, és egy opcionális hangmodult is hozzáadhat.
- A rosszindulatú megfigyelők ellen védő fizikai zárral ellátott, integrált HP Privacy kamerának köszönhetően nem kell többé attól tartania, hogy valaki a tudta nélkül figyeli Önt.
- A HP ProBook 640 billentyűzetében, hangszóróiban és csomagolásában újrahasznosított anyagok találhatók – ez az ENERGY STAR®-tanúsítvánnyal ellátott számítógép EPEAT® Gold fokozatot ért el az Egyesült Államokban.
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap