Dell Precision 7560 i7 11850H/16GB/256GB SSD/RTX A4000M 8 GB GDDR6
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Szép állapot
| Ár: |
375 000 Ft
330 000 Ft |
| 259 843 Ft +27%-os áfa |
| Ár: |
375 000 Ft
330 000 Ft
|
|
| 259 843 Ft + 27%-os áfa |
Részletes specifikáció
| Processzor | Intel® Core™ i7-11850H 2.50 GHz [Max. Turbo Frequency 4.80 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor generáció | 11. Generáció |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 15,6" (39,6 cm) |
| Képernyő felbontás | FHD (1200x1080) IPS |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® UHD Graphics NVIDIA Quatro RTX A4000 8 GB GDDR6 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Billentyűzet | Eu |
| Külső csatlakozók | 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x USB Type-C 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 |
| Kártyaolvasó | 1 x SD |
| Súly | 2,1 kg |
| Méretek | 344 mm x 230 mm x 12 mm |
| Garancia | 12 Hónap |
⚙️ Ideális felhasználásra:
-
AutoCAD, SolidWorks, Revit, 3ds Max, Photoshop, Premiere Pro
-
Mérnöki és 3D modellezési munkák
-
Professzionális irodai és kreatív feladatok
LaptopSystem.hu – A Te géped itt van.
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap