HP EliteBook 850 G7 -i5 10310U/8GB/256GB Nvme SSD/Windows 11
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Szép állapot
| Ár: |
150 500 Ft
127 925 Ft |
| 100 728 Ft +27%-os áfa |
| Ár: |
150 500 Ft
127 925 Ft
|
|
| 100 728 Ft + 27%-os áfa |
Részletes specifikáció
| Processzor | Intel® Core™ i5-10310U |
| Processzor generáció | 10. Generáció |
| Memória (RAM) | 8GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 15,6" (39,6 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920x1080) |
| Wi-Fi | Igen |
| Numerikus billentyűzet | Numerikus Europai kiosztású billentyűzet |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® UHD Graphics |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB 3.2 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 1 x HDMI 2.0 |
| Érintőpad | Igen |
| Technológia | IPS |
| Súly | 1,7 kg |
| Méretek | 359 mm x 236 mm x 19 mm |
| Garancia | 12 Hónap |
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap