HP ProBook 650 G8 - i5 1135G7/16GB/256GB Nvme/Windows 11
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Szép állapot,használatból eredő kopások előfordulhatnak
| Ár: |
175 990 Ft
161 911 Ft |
| 127 489 Ft +27%-os áfa |
| Ár: |
175 990 Ft
161 911 Ft
|
|
| 127 489 Ft + 27%-os áfa |
Részletes specifikáció
| Processzor | Intel® Core™ i5-1135G7 2.40 GHz [Max. Turbo Frequency 4.20 Ghz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 11. Generáció |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 15,6" (39,6 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920x1080) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Numerikus billentyűzet | Numerikus billentyűzet |
| Webkamera | Igen, HD |
| Videokártya | Intel Iris Xe Graphics |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x USB Type-C 3.1 3 x USB 3.1 1 x HDMI 1.4 |
| Kártyaolvasó | Micro SD |
| Érintőpad | Igen |
| SmartCard reader | Igen |
| Billentyűzet nyelve | Europai kiosztású |
| Technológia | IPS |
| Súly | 1,7 kg |
| Méretek | 359 mm x 240 mm x 20 mm |
| Garancia | 12 Hónap |
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap