HP ProBook 440 G8 - i5-1135G7/16GB/256GB SSD/W14"/W11 Pro/
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Szép állapot
| Ár: |
150 000 Ft
135 000 Ft |
| 106 299 Ft +27%-os áfa |
| Ár: |
150 000 Ft
135 000 Ft
|
|
| 106 299 Ft + 27%-os áfa |
Részletes specifikáció
| Processzor | Intel® Core™ i5 1135G7 8Mb Cache 4.2 Ghz |
| Processzor generáció | 11. Generáció |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 14" (35,5 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel Iris Xe Graphics |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 3 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x USB Type-C 3.1 |
| Kártyaolvasó | Micro SD |
| Billentyűzet | Europai |
| Érintőpad | Igen |
| Technológia | IPS |
| Súly | 1,4 kg |
| Méretek | 322 mm x 214 mm x 19 mm |
| Garancia | 12 Hónap |
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap