Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 -i5 1135G7/8GB/256GB SSD/Windows 11/
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Szép állapot
| Ár: |
140 000 Ft
119 000 Ft |
| 93 701 Ft +27%-os áfa |
| Ár: |
140 000 Ft
119 000 Ft
|
|
| 93 701 Ft + 27%-os áfa |
Részletes specifikáció
| Processzor | Intel® Core™I5 1135G7 8M Cache, up to 4.4 GHz, with IPU |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 11. Generáció |
| Memória (RAM) | 8GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB Nvme SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 14" (35,5 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920x1080) |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel Iris Xe Graphics |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB 3.2 2 x USB Type-C 3.2 1 x HDMI 2.0 |
| SmartCard reader | Igen |
| Technológia | IPS |
| Súly | 1,3 kg |
| Méretek | 328 mm x 17 mm x 226 mm |
| Billentyűzet | Europai kiosztású |
| Garancia | 12 hónap |
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap