HP ELITEBOOK 440 G9 - I5-1235U/16GB/256GB/W14"/FHD/
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Szép állapot
| Ár: |
195 000 Ft
175 500 Ft |
| 138 189 Ft +27%-os áfa |
| Ár: |
195 000 Ft
175 500 Ft
|
|
| 138 189 Ft + 27%-os áfa |
Részletes specifikáció
| Operációs rendszer | Windows 11 Professional |
| Operációs rendszer felár | Telepített operációs rendszerrel van |
| Processzor kategória | Multimédiás használatra |
| Processzor típus | Intel Core i5-1235U (12MB Cache, akár 4.40 GHz) |
| Kijelző méret | 14.0" |
| Kijelző felbontás | FullHD (1920x1080) |
| Kijelző típus | Anti-glare (Tükröződésmentes) |
| Panel Típus | IPS/WVA |
| Fényerő | 250 nit |
| Kijelző frekvencia | 60Hz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Memória méret | 16GB |
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 256GB SSD |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel |
| Grafikus vezérlő típus | Intel Iris Xe Graphics |
| Grafikus memória | Alaplapra Integrált |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső optikai meghajtó (Külön megvásáro |
| Ethernet csatlakozó | Van |
| Billentyűzet |
|
| Extrák |
|
| Szín | Ezüst/világos szürke |
| WWAN | Opcionális külső, USB porton keresztül |
| Súly | 1.37 kg |
| Garancia | 12 Hónap |
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap