HP EliteBook x360 830 G10
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Újszerű
| Ár: |
|
| 310 000 Ft Különbözeti áfa |
| Ár: |
310 000 Ft
|
|
| 310 000 Ft Különbözeti áfa |
Részletes specifikáció
| Kijelző | 13,3" WUXGA (1920 x 1200) Multi-Touch IPS, 100% sRGB, fényes, 250 nit |
| Processzor | Intel® Core™ i5-1335U (12M cache, max. 4.60 GHz) |
| Memória | 16 GB LPDDR5 6400 MHz RAM |
| Háttértár | 512 GB M.2 PCIe SSD |
| Videókártya | Intel® Iris Xe Graphics |
| Hálózat | Wi-Fi 802.11ax (v5.3), Bluetooth |
| Webkamera | 5 MP-es kamera, kifelé néző mikrofonok |
| Biztonság | Ujjlenyomat-olvasó, TPM chip, gyorsulásmérő, giroszkóp, mágneses érzékelő |
| Csatlakozók | 2 x USB-C, 2 x USB-A, HDMI, audio combo |
| Kialakítás, extrák | Világítós billentyűzet (EU kiosztás), Bang & Olufsen hangrendszer, dupla sztereó hangszóró, kettőscsatornás mikrofon |
| Akkumulátor | 3 cellás, 51 Wh beépített |
| Méretek | 300.1 x 216.2 x 19.2 mm |
| Tömeg | 1.32 kg |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Pro |
| Állapot | Újszerű |
| Garancia | 24 hónap |
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap