HP EliteBook x360 830 G8 Core i5 1145G7 2.6GHz/16GB RAM/512GB
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Szép állapot,használatból eredő minimális kopások előfordulhatnak
| Ár: |
169 990 Ft
161 491 Ft |
| 161 491 Ft Különbözeti áfa |
| Ár: |
169 990 Ft
161 491 Ft
|
|
| 161 491 Ft Különbözeti áfa |
Részletes specifikáció
| Processzor | Intel® Core™ i5-1145G7 8M Cache, up to 4.40 GHz |
| Processzor generáció | 11. Generáció |
| Memória (RAM) | 16GB LPDDR4 Onboard |
| Háttértár | 512GB (M.2) SSD |
| Képernyő méret | 13.3" |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920x1080) Touch |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel Iris Xe Graphics |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB 3.1 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 1 x HDMI 2.0 |
| Display Technology | IPS |
| Érintőképernyő | Érintőképernyő |
| Garancia | 12 Hónap |
| Súly | 1,3 kg |
| Méretek | 319 mm x 203 mm x 17 mm |
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap