Dell Latitude 7420 i5 1135G7 4.8GHz 16GB DDR 256GB/Windows 11
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Szép állapot,
| Ár: |
170 300 Ft
144 755 Ft |
| 113 980 Ft +27%-os áfa |
| Ár: |
170 300 Ft
144 755 Ft
|
|
| 113 980 Ft + 27%-os áfa |
Részletes specifikáció
| Azonosító | Dell Latitude 7420 |
|---|---|
| Kijelző méret, felbontás, típus | 14” FHD (1920x1080) Matt, IPS |
| Processzor | Intel Core i5-1135G7, 4 mag / MB cache, 2.8 GHz, Turbo Boost akár 4.5 GHz |
| Memória | 16 GB DDR4 |
| HDD | 256 GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Videókártya | Intel Iris Xe Graphics |
| Hálózat | Gigabit LAN |
| Wifi | Intel Wi-Fi 6 AX201 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Webkamera | Van |
| Bluetooth | Van (5.1) |
| Audió | Beépített sztereó hangszóró |
| Kártyaolvasó | Van (microSD) |
| HDMI | Van (HDMI 2.0) |
| Display Port | Thunderbolt 4 (USB-C DP támogatással) |
| USB 3.0 | 2x Thunderbolt 4 (USB-C), 2x USB 3.2 Gen1 (Type-A) |
| Billentyűzet | Europai kiosztású |
| Dokkolhatóság | Igen |
| Szín | Fekete |
| Operációs rendszer | Windows 10 Pro vagy Windows 11 Pro |
| Akkumulátor | Li-ion, 4 cellás |
| Méretek | Slim, vékony kialakítás |
| Tömeg | kb. 1.32 kg |
| Tartozékok | Hálózati töltő |
| Garancia | 12 hónap |
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap