Dell Xps 9320 i7 1260P/16GB/512GB SSD
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Szép állapot
| Ár: |
|
| 280 000 Ft Különbözeti áfa |
| Ár: |
280 000 Ft
|
|
| 280 000 Ft Különbözeti áfa |
Részletes specifikáció
| Tulajdonság | Leírás |
|---|---|
| Kijelző méret, felbontás, típus | 13" FHD+ (1920×1200) IPS, matt kijelző |
| Processzor | Intel® Core™ i7 1260P
18M Cache, up to 4.70 GHz |
| Memória | 16 GB RAM |
| HDD/SSD | 512 GB SSD |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Videókártya | Intel® Iris Xe Graphics (integrált) |
| Hálózat | WiFi 6, Bluetooth 5.1, nincs LAN port |
| Webkamera | HD IR webkamera Windows Hello támogatással |
| USB portok | 2 x Thunderbolt 4 (USB-C) – DisplayPort + töltés |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| HDMI / VGA / DisplayPort | Közvetlen HDMI nincs, USB-C–DisplayPort kimenet |
| Billentyűzet | EU kiosztású , háttérvilágítással ellátott |
| Dokkolhatóság | Igen (USB-C dokkolóval kompatibilis) |
| Szín | Ezüst / Grafitszürke |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro (opcionálisan Windows 10 is telepíthető) |
| Akkumulátor | Beépített, jó állapotú, akár 10-12 óra üzemidő |
| Ház | CNC alumínium unibody kialakítás, prémium érzet |
| Garancia | 12 hónap |
A Dell XPS 13 Plus 9320 tökéletes választás azoknak, akik prémium megjelenést, ultrakönnyű hordozhatóságot és felsőkategóriás teljesítményt egyesítenek egy kompakt 13,4″‑es keretben. Kihagyhatatlan a kreatív munkákhoz, üzleti környezetbe vagy bármihez, ahol számít a design és a hatékonyság!
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap