Dell Latitude 7520 – i7-1165G7 / 16GB / 512GB SSD / Windows 10 Pro
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Szép állapot
| Ár: |
|
| 157 480 Ft +27%-os áfa |
| Ár: |
200 000 Ft
|
|
| 157 480 Ft + 27%-os áfa |
Részletes specifikáció
| Azonosító | Dell Latitude 7520 |
|---|---|
| Processzor | Intel® Core™ i7-1165G7 (4 mag / 8 szál) 4.7 ghz |
| Memória | 16 GB DDR4 |
| Háttértár | 512 GB NVMe SSD |
| Videokártya | Intel Iris Xe Graphics |
| Kijelző | 15,6″ (felbontás és panel típus készlettől függ – egyeztethető) |
| Billentyűzet | Nyelv EU |
| Webkamera | Igen, beépített mikrofon |
| Hálózat | Wi-Fi, Bluetooth, Gigabit LAN (adott konfigurációtól függően) |
| Csatlakozók | USB-C/Thunderbolt, USB-A, HDMI, audio kombinált |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Dokkolhatóság | USB-C / Thunderbolt dokkoló kompatibilis |
| Szín | Fekete/szürke, üzleti kivitel |
| Tömeg | kb. 1,6–1,8 kg (konfigurációtól függően) |
| Garancia | 12 hónap (LaptopSystem.hu) |
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap