Lenovo ThinkPad T14 G1 - i5-10310U/16GB/256GB SSD/W11 Pro/HUN
Kérhető extrák
Billentyűzet matrica
Magyar nyelvű billentyűzet
Billentyűzet matrica szakszerű felragasztása
Operációs rendszerek telepítése driverekkel!
Memoria bővítés
Garancia kiterjesztés
HDD Bővítés *
SSD Bővítés **
Alkatrész beszámítás HDD
Alkatrész beszámítás RAM
Akkumulátor
Dokkoló
Szép állapot
| Ár: |
|
| 96 063 Ft +27%-os áfa |
| Ár: |
122 000 Ft
|
|
| 96 063 Ft + 27%-os áfa |
Részletes specifikáció
Részletes specifikáció
| Processzor | Intel Core i5 10310U 6M Cache, up to 4.40 GHz |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB (M.2) Nvme SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 14" (35,5 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920x1080) |
| Billentyűzet | Magyar nyelvű |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel HD |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x HDMI 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB 3.1 2 x USB Type-C 1 x Ethernet extension connector |
| SmartCard reader | Igen |
| Súly | 1,3 kg |
| Méretek | 328 mm x 17 mm x 226 mm |
| Garancia | 12 Hónap |
További termékek ebből a kategóriából


Adatlap